Zvani

+371 6 754 04 03

Raksti

info@kandimed.lv

Vienreizlietojams aizsargkombinezons

PROACTIVE-TEX VIENREIZLIETOJAMS AIZSARGKOMBINEZONS (AR LĪMLENTI) un kapuci. NEAUSTS materials,Sastāvs: 100% polipropilens + slāņots polietilens, 55 g/m2, krāsa balta, zila lente vīļu aizsardzībai (novērš bīstamu vielu iekļūšanu kombinezona iekšpusē). Rāvējslēdzējs pārklāts ar pašlīmējošu aizsarglenti, elastīgas piedurkņu un kāju aproces nodrošina papildu aizsardzību. Kombinezons droši pasargās SARS-CoV-2 vīrusa ekspozīcijai pakļautu personālu. Pro active-tex tehnoloģija nodrošina ērtu un komfortablu valkāšanu. Droša ķīmisko/bioloģisko savienojumu aizsarbarjera, kas atbilst 3-B/4-B tipa aizsargapģērbam. CE-CAT III marķējums. Paredzēts lietošanai medicīnas sektorā. Nesterils, ar rāvējslēdzēju un kapuci, ūdens necaurlaidīgi, materiāls – polipropilēna, katrs atsevišķā iesaiņojumā. Atbilst standartiem EN-13034; EN-14605; EN-14126.

Aizsargombinezons_pret_Covid

Informācijas pieprasījuma/preces pasūtījuma forma

Lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem – informācija par precēm, cenas, apmaksas un piegādes nosacījumi, lūdzu aizpildiet kontaktformu zemāk. Kandimed komanda sagatavos atbildi par Jums interesējošo tēmu un mūsu kolēģis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

Produkta priekšrocības

Pilna auguma kombinezons-aizsargtērps
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019backgroundLayer 1

Efektivitāte

Individuālie aizsardzības līdzekļi, Aizsarg-kombinezons ar augstu drošības pakāpi un lielu valkāšanas komfortu.

Kvalitāte

CE-CAT III marķējums. Atbilst standartiem EN-13034; EN-14605; EN-14126, kā arī 3-B/4-B tipa aizsargapģērba drošības prasībām.

Iepakojums

Iepakojumā: 10 vai 50 gb.​

Atsauksmes

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.