Zvani

+371 6 754 04 03

Raksti

info@kandimed.lv

OnSite® HIV 1/2 Ab Plus Combo ātrais tests N30

ASV ražotāja CTK Biotech 3.paaudzes HIV tests tiek pielietots HIV-1 un HIV-2 antivielu IgG un IgM noteikšanai. Dažādu testa materiāla paņemšanas metode un augsta precizitāte, jutība 100%. Tests ir ērts, parocīgi izpildāms, ar uzticamu rezultātu jau 15 minūšu laikā. Katrs testa komplekts ērti iepakots hermētiski noslēgtā mīkstā alumīnija folijas paciņā. Komplektā iekļauts atbilstošs skaits pipetes asins savākšanai. Testsistēma ir reģistrēta Latvijas Zāļu valsts aģentūrā. CE atbilstības marķējums.

Informācijas pieprasījuma/preces pasūtījuma forma

Lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem – informācija par precēm, cenas, apmaksas un piegādes nosacījumi, lūdzu aizpildiet kontaktformu zemāk. Kandimed komanda sagatavos atbildi par Jums interesējošo tēmu un mūsu kolēģis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

Produkta priekšrocības

OnSite® HIV 1/2 Ab Plus Combo eksprestests ir vienkārša un ātra metode 100% uzticamai HIV noteikšanai cilvēka organismā.arbinieki ar minimālām iemaņām bez sarežģīta laboratorijas aprīkojuma testu var veikt 15–20 minūšu laikā jebkurā vietā.Ideāls rīks efektīvai HIV skrīninga veikšanai.
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019backgroundLayer 1

Efektivitāte

Jutība: 100%. Rezultāts nolasāms pēc apm. 15 minūtēm.

Kvalitāte

Augstvērtīga medicīnas ierīce. CE sertificēts izplatīšanai ES. Reģistrēts Latvijas Zāļu valsts aģentūrā.

Iepakojums

Ērts N30 iepakojums profesionālai lietošanai. Tesa kasetes droši iepakotas hermētiski noslēgtā mīkstajā paciņā. Komplektā Buferšķīdums un pipetes.

Atsauksmes

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.