Zvani

+371 6 754 04 03

Raksti

info@kandimed.lv

Ātrais Covid-19 antigēna paštests

TestIT COVID19 ĀTRAIS ANTIGĒNU PAŠTESTS (KOLOIDĀLAIS ZELTS) – jaunākās paaudzes SARS-CoV-2 vīrusa Ag eksprestests ar speciāli pārbaudītu vīrusa omikrona paveida detektēšanas spēju. Nesāpīga testa materiāla paņemšanas metode un augsta precizitāte, jutība 96.4% specifiskums 99%. Tests ir ērts, parocīgi izpildāms, ar uzticamu rezultātu jau 15 minūšu laikā. Katrs testa komplekts ērti iepakots hermētiski noslēgtā mīkstā alumīnija folijas paciņā. Testsistēma ir reģistrēta Latvijas Zāļu valsts aģentūrā. CE atbilstības marķējums ar licenci kā Covid-19 paštests. Augsta testsistēma efektivitāte uz visiem SARS-Cov-2 vīrusa paveidiem pierādīta Paula Ērliha institūta pētījumā Vācijā.

Informācijas pieprasījuma/preces pasūtījuma forma

Lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem – informācija par precēm, cenas, apmaksas un piegādes nosacījumi, lūdzu aizpildiet kontaktformu zemāk. Kandimed komanda sagatavos atbildi par Jums interesējošo tēmu un mūsu kolēģis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

Produkta priekšrocības

TestIT Ātrais SARS-CoV-2 antigēna noteikšanas testa komplekts lietošanai mājas apstākļos. Testēšanas parauga paņemšana no deguna priekštelpas.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019backgroundLayer 1

Efektivitāte

Jutība: 96,4% / specifiskums: 99% Rezultāts nolasāms pēc apm. 15 minūtēm.

Kvalitāte

Tests novērtēts Vācijas Paula Ērliha institūta salīdzinošajā pētījumā.

Piejams

Aptiekās un Kandimed e-veikalā

Atsauksmes

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.