Zvani

+371 6 754 04 03

Raksti

info@kandimed.lv

COVID19 ĀTRAIS ANTIGĒNU PAŠTESTS (KOLOIDĀLAIS ZELTS) – jaunākās paaudzes SARS-CoV-2 vīrusa Ag eksprestests ar speciāli pārbaudītu vīrusa omikrona paveida detektēšnas spēju. Neinvazīva testa materiāla paņemšanas metode un augsta precizitāte, jutība > 95% specifiskums 100%. Tests ir ērts, parocīgi izpildāms, ar uzticamu rezultātu jau 15 minūšu laikā. N10 iepakojuma cenu politika ir ekonomiski izdevīga. Testsistēma ir reģistrēta Nīderlandē, kā arī Latvijas Zāļu valsts aģentūrā  ar plašu pielietojumu piem. Latvijā, Vācijā, Austrijā un Šveicē. CE atbilstības marķējums ar licenci kā Covid-19 paštests. Testsistēma pārbaudītā Paula Ērliha institūtā Vācijā uz efektivitāti visiem SARS-Cov-2 vīrusa paveidiem.


Jautā par preci

Covid-19 paškontroles ātrais antigēnu tests LYHER

Informācijas pieprasījuma/preces pasūtījuma forma

Lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem – informācija par precēm, cenas, apmaksas un piegādes nosacījumi, lūdzu aizpildiet kontaktformu zemāk. Kandimed komanda sagatavos atbildi par Jums interesējošo tēmu un mūsu kolēģis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

Produkta priekšrocības

COVID19 PAŠTESTS (KOLOIDĀLAIS ZELTS). Testa veikšanai nav nepieciešama īpaši sagatavotas klīniskās ārstniecības personas iesaiste.Pacienttuvs tests ar tūlītēju rezultātu jebkurā iestādē vai mājas apstākļos.
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019backgroundLayer 1

Efektivitāte

Jutība: >95% / specifiskums: 100%
Rezultāts nolasāms pēc apm. 15 minūtēm. Detektē vīrusa omikrona paveidu.

Kvalitāte

Augstvērtīga medicīnas ierīce. CE sertificēts izplatīšanai ES kā pšlietošanas tests. Reģistrēts Latvijas Zāļu valsts aģentūrā.

Iepakojums

Ekonomiskais N10 iepakojums ar zemām viena testa izmaksām ir pielāgots jebkura lieluma ārstniecības, izglītības u.c. iestādei vai lietošanai mājas apstākļos.

Atsauksmes

AS “Dobeles dzirnavnieks” ir lielākais Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmums, lai neapstādinātu ražošanas darbību un savlaicīgi atklātu un apturētu COVID-19 izplatību nodarbināto vidū uzņēmums iegādājās Joinstar siekalu ātros SARS-CoV-2 antigēnu noteikšanas testa komplektus. Veicot testēšanu saskatījāmām vairākus plusus:
Pieejamas individuālas tiešsaistes apmācības pirms testu veikšanas;
Nav nepieciešama medicīniskā izglītība vai ārstniecības persona, lai veiktu testēšanu, to var veikt uzņēmuma darbinieks; Var veikt jebkurā laikā, nav nepieciešams iekļauties laboratorijas darba laikos; Viegla un saprotama testēšanas procedūra; Tests parāda rezultātu ātrā laikā līdz 15 minūtēm;
Piegāde bija operatīva un ātra. Uzņēmums veicot testēšanu ar šiem komplektiem atklāja vienu pozitīvu COVID- 19 saslimšanas gadījumu ar bezsimtomisku saslimšanas gaitu, ko pēc tam arī laboratoriski apstiprināja. Atklājot laicīgi COVID-19 inficētos darbiniekus, uzņēmumam ir iespēja pasargāt nodarbinātos, apakšuzņēmējus, no infekcijas izplatīšanās un nodrošināt drošu uzņēmuma darbību.
AS “Dobeles dzirnavnieks”
AS “Dobeles dzirnavnieks”
Paliatīvās aprūpes nodaļā, lai ātri noteiktu iespējamo inficēšanos ar SARS-CoV-2 vīrusu gan medicīnas personālam, gan pacientiem tika veiktas pārbaudes ar ātro siekalu testu. Paralēli pārbaudījām vīrusa klātbūtni arī ar citiem testu veidiem šiem cilvēkiem un mūsu praksē nebija atšķirības rezultātos. Ātrais siekalu eksprestests ir ērts un vienkārši veicams, lai ātri noteiktu vai cilvēki, īpaši kolektīvos vai individuāli ir inficējušies un slimo ar COVID-19 slimību. Tā kā vakcinācija pret šo slimību Latvijā norit nepiedodami gausi, tad ātrajam siekalu testam noteikti ir sava, paliekoša vieta šīs slimības ātras diagnostiskas veikšanā.
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, Paliatīvās aprūpes nodaļa
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, Paliatīvās aprūpes nodaļaDr. Vilnis Sosārs
“…Attiecībā par SARS-CoV-2 Antigen testu. Testa veikšanas tehnoloģija ir vienkārša un saprotama, laika patēriņš līdz rezultāta iegūšanai, veicot visas darbības, ir līdz 30 min.
Visiem izmēģinājuma testiem atbildes sakrīt ar kontrolei ņemto nazofaringeālo iztriepju rezultātiem. Paldies, esam apmierināti ar doto iespēju.”
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība
Mēs par drošu ārsta vizīti!
Lai ierobežotu COVID-19 izplatību un pacientiem sniegtu drošu pakalpojumu LOR Klīnika savus darbiniekus testē katru nedēļu, izmantojot NOVA Test® SARS-CoV-2 antigēna testu. Šobrīd visi testi mūsu klīnikā ir bijuši negatīvi. Mūsu klīnikā testu veic apmācīta ārstniecības persona, ievērojot biodrošības prasības un testa ražotāja norādījumus. Mums patīk, ka tests ir ērti lietojams un salīdzinoši vienkārši izpildāms. Vienlaikus ar uzticamu rezultātu jau 15 minūšu laikā.
LOR Klīnika
LOR Klīnika
Lai atsāktu drošu darbu Murjāņu sporta ģimnāzijā, veicām darbinieku un sportistu testēšanu ar NOVA Test Ātrais SARS-CoV-2 antigēnu testu. Ievērojot visus lietošanas noteikumus, un, izpildot instrukcijā noteiktās darbības, piecpadsmit minūšu laikā iegūstam rezultātu. Veicot testus visiem minētiem, pirmajā reizē ieguvām negatīvus rezultātus. Tomēr inkubācijas perioda laikā atklājās arī pozitīvi gadījumi, kā arī kontaktiem pēc piecām dienām konstatējām pozitīvus ātrā testa rezultātus. Ātro testu rezultāti apstiprinājās nazofaringoālo iztriepju izmeklējumos laboratorijās. Šāda ātro testu izmantošana palīdz ātri izolēt jauniešus, kuriem šī inficēšanās norit bez īpašiem simptomiem. Paldies, esam apmierināti par ātro SARS-CoV-2 antigēnu testu izmantošanu un, cerams arī turpināt sadarbību, kā viena no pirmajām skolām mūsu valstī.
Murjāņu sporta ģimnāzija
Murjāņu sporta ģimnāzija
SCHWENK Latvija veselība un drošība ir būtiska vērtība, tādēļ šobrīd mums ir svarīgi nepieļaut pēkšņu un strauju COVID – 19 izplatīšanos darbinieku un apakšuzņēmēju vidū, kas var apdraudēt mūsu cilvēku veselību un uzņēmuma darba nepārtrauktību. Šogad janvārī un februāri uzņēmumā notiek specifiski darbi ar lielāku apakšuzņēmēju piesaisti. Šajā periodā uzņēmuma teritorijā dežurē mediķis, kurš var veikt testus. NOVA Test® SARS-CoV-2 antigēna testu izmantošana dod iespēju operatīvi testēt attiecīgas mērķgrupas. Pirmajās pāris nedēļās no testēšanas uzsākšanas tika konstatēti vairāki pozitīvi testu rezultāti, no kuriem tikai viens netika apstiprināts kā pozitīvs laboratorijā. Vairākums pozitīvi testēto cilvēku neizjuta nekādus saslimšanas simptomus. Tātad, varam pieņemt, ka šajos gadījumos mums, iespējams, izdevās novērst vīrusa izplatību plašākā darbinieku lokā.
Plānojam izmantot NOVA Test® SARS-CoV-2 antigēna testus vēl vairākus mēnešus, līdz COVID -19 izplatība valstī mazināsies.
SCHWENK Latvija
SCHWENK Latvija
Jautājiet mums atsauksmes par SIEKALU COVID19 ĀTRAIS ANTIGĒNA TESTS (KOLOIDĀLAIS ZELTS).
Kandimed
Kandimed
Previous
Next

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.