Zvani

+371 6 754 04 03

Raksti

info@kandimed.lv

Pirmās izvēles ekspresdiagnostika

Ekspresdiagnostikas SARS-CoV-2 antigēna noteikšanas tests vai HIV laterālas plūsmas imūntests (saukts – Ag tests, kā arī Ag eksprestests), kas nosaka specifisku vīrusu antigēnu vai antivielu klātbūtni. Eksprestests ļauj ātri un uzticami diagnosticēt un tālākā posmā izolēt inficēšanās gadījumus, lai vīrusu saslimšanu varētu efektīvi piebremzēt. Lyher®, TestIT® Covid-19 ātrais antigēnu paštests, profesionālais SARS-CoV-2 antigēnu tests OnSite®, Green Spring® 4in1 kā arī HIV profesionālais tests OnSite® HIV 1/2 Ab Plus Combo Rapid Test – precīzākie starp Latvijā plašāk pielietotajiem eksprestestiem. Testu izplatīšana Latvijas teritorijā tiek veikta ievērojot labas izplatīšanas prakses principus. Darbinieki ar minimālām iemaņām bez sarežģīta laboratorijas aprīkojuma testu var veikt 15 minūšu laikā jebkurā vietā.

Covid-19 Ag profesionālais tests

HIV profesionālais tests

*Pielietojot ekspresdiagnostikas testus svarīgi atcerēties

Prtofesionālos pacienttuvus eksprestestus ieteicams veikt apmācītām vai ārstniecības personām, vai precīzi ievērojot testa ražotāja norādījumus un biodrošības prasības. Negatīvs Ag testa rezultāts neizslēdz aktīvu infekciju, un tāpēc aizdomīgos gadījumos, īpaši simptomātiskiem pacientiem, ir jāveic apstiprinošā diagnostika.

Pirktākās preces Kandimed internetveikalā

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.